Özel Tasarım Mobilyalar

Özel Tasarım Mobilyalar

 

Mobilya almak istiyorsunuz ancak bir türlü istediğiniz tasarımı bulamıyorsunuz. Belki de hoşunuza giden bir tasarım oldu ancak aynısı bir arkadaşınızda var. Tasarımın yanı sıra işlevsellik olarak da standart tasarımlar sizlere yeterli olmuyor. Bu gibi durumlarda özel üretim mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Özel üretim mobilya ürünleri tamamen kişinin zevkine ve isteklerine göre şekillenmektedir. Sunulan bu hizmet sayesinde kişi renk, tasarım ve büyüklüğünü kendisi seçebiliyor. Ayrıca uzmanların çalışması ile mobilyalar daha işlevsel hale getiriliyor. Özellikle istenilen bölmeler ve işlevsellikler belirtilerek oluşturulan mobilyalar sayesinde tam da istediğiniz bir mobilya tasarımının ortaya çıkması sağlanıyor.

Fabrika çıkışlı mobilyalar bildiğiniz gibi standart modellerde olmaktadır. Belirli ölçülerde olduğu gibi renk seçenekleri de size sunulan kadar kısıtlıdır. Özel üretim mobilya ürünlerinde ise bu durum tamamen tersine döner. Mobilya üretilirken sadece sizin zevkinize göre mobilya tasarlanır. Yapılabilecek bütün renk çeşitlerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde özellikle zor beğenenler tamamen kendilerine özel mobilyalara sahip olarak evlerini döşemektedir.

Mobilya almak isterken özel üretim yaptırmak istiyorsunuz ve aklınıza hiçbir tasarım yok. Bu da sorun değil. Bu konuda uzman personeller sizlere çeşitli alternatifler sunmaktadır. Sunulan alternatifler üzerinden sizin istediğiniz tasarım ve ölçüler doğrultusunda değişiklikler yapılmaktadır. Üretimi özel olarak yapılan mobilyalar sayesinde standart modelleri beğenmek yerine kendi zevkinize uygun olarak mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Biz tam olarak bu noktada devreye giriyoruz ve tüm projeyi özel çizerek tasarlıyoruz. 

Herşey bir fikirle başlıyor ve bu fikrin bileşenleri oluşturuluyor.

Çizdiğimiz projenin ölçülerini özel tasarım yapacağımız mekana göre projelendiriyoruz. 


Çıkartılan teknik ölçüler ve maliyetler proje ekibimiz ile incelenip en ince noktasına kadar hesaplanıyor. 
 

Mimari ekibimiz tarafından çıkartılan teknik detaylar projelendirilerek hayata geçiriliyor. 
 

Son olarak tüm çizimlerin ve projelendirmelerin sonucunda yapılan özel tasarım montajlanıyor ve harika bir iş daha tamamlanmış oluyor. 
 

+90 216 364 20 23 (pbx)
Haftanın 7 Günü 09:30 19:30
mass@massmob.com
7 X 24 Çevrimiçi Destek
TOP