Modoko Koltuk Takımları

Modoko, 1967’den bu yana hizmetine son sürat devam eden, ileri teknoloji ve başarılı ekibiyle mobilya dünyasında adından söz ettiren bir firmadır. 197 noktada mağazası bulunan Modoko, hem Türkiye’de hem Dünya’da başarılara imza atmış öncü markadır.

Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde faaliyet gösteren firma, 80.000 konut yapımında mobilya ihtiyacının büyük bir kısmını da tek başına karşılayarak kendini göstermiştir. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle çıktığı bu yolda emin adımlarla ilerleyen firma, mobilya denilince akla gelen ilk marka olmuştur.

Modoko mobilya bünyesinde ihtiva ettiği birçok özgün mobilya tasarımıyla müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Mutfak mobilyasından, banyoya; genç odasından bebek odasına kadar her türlü mobilya hizmetini karşılayan firma tüm ürünlerinde özgünlüğü ve konforu esas almıştır. Özellikle modoko koltuk takımları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş estetiği ile müşterilerinin gözlerini kamaştırmaktadır. Kumaşından desenine kadar son moda takip edilerek hazırlanan modoko koltuk takımları; hem yeni çiftler hem de evini yeniden dizmek isteyenler için tek tercih yeri olmuştur.

Modoko koltuk takımları ile hem evinizi hem de ofisinizi özgünleştirmek mümkün. Home ofis tasarımlarıyla da göz kamaştıran Modoko, sizin ve iş yerinizin stil sahibi olmasını sağlıyor. Her renkte ve desende bulabileceğinizmodoko koltuk takımları ile evinizi ve ofisinizi güzelleştirmek sizin elinizde.

Modoko koltuk takımları yanı sıra TV üniteleri ile de göz kamaştırıyor. Ofisinizde küçük bir TV köşesi isteyen müşteriler için modoko koltuk takımları ile uyumlu üniteleri bulabilmeniz mümkün. Şıklığı taşıyacağınız mekanınızda konforu da eksik etmeyen Modoko, kaliteli hizmetiyle her an yanınızda.

Modoko’nun adından söz ettiren bir diğer ürünü olan mutfak takımları ise mutfaklarınıza renk katıyor. Temizliği ve kullanması oldukça rahat olan, tüm eşyalarınızı kolaylıkla dizebileceğiniz size oldukça fazla yer ayıran bu mobilyalar kullanışlılığının yanı sıra, tasarımlarıyla da göz kamaştırıyor. Siz de mutfağınızda rahat olmak ve mutfağınızın güzel görünmesini istiyorsanız Modoko mutfak mobilyaları tam size göre.

Modoko’nun tüm ürünlerini her yerde rahatlıkla bulabileceğiniz gibi, bu ürünlere firmanın web sitesinden ulaşmanız da mümkün. Firmanın yine aynı adlı web sitesine uğrayarak geniş çaplı ürün yelpazesini zengin görseller ile bulabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi elde etmek içinse ürünlerin altında belirtilen numarayı aramanız yeterlidir.
 

İstek, öneri ve şikayetlerinizi için ayrılmış olan bölümde adınızı ve soyadınızı girerek Modoko ürün temsilcilerine de ulaşabilmeniz mümkün. Aynı şekilde 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri numarasını arayarak soru ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti esas almış olan Modoko tüm bunlarla kalmayıp MGB ( Modoko Güvenlik Belgesi) ile müşterilerinin haklarını da koruyor. Almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir sorun çıkması, sözleşmedeki aksaklıklar ve ürün teslimatında yaşanan aksaklıklar dahilinde MGB ile birlikte hakkınızı savunma imkanı size verilmiş bulunuyor.

Modoko mobilya mağazaları kendisi gibi başarılı ve özgün üretimlere sahip olan Mass mobilyaya da bünyesinde yer vermiş durumda. Mass mobilya, uzun yıllar boyunca yaptığı özgün çalışmaları, kalitesi ve ürünleriyle adından söz ettiren bir firmadır. Üretim fabrikalarıyla çevre dostu, müşterileriyle yakından ilgilenen ve memnuniyetlerinin prensip edinmiş olan bu firma tıpkı Modoko gibi başarıyla ilerlemekte ve adından söz ettirmektedir. Bu kapsamda bu başarılı firmayı artık Modoko’nun yanında görebilirsiniz. Modoko web sitesinde artık Mass mobilya ürünlerine de yer vermekte. Eğer kaliteyi ve şıklığı bir arada görmek istiyorsanız Modoko mobilyalarının yanında aynı kalitedeki Mass mobilyalarına da bakabilirsiniz.

Sizin yapmanız gereken tek şey birçok yerde mağazası bulunan Modoko’nun size en yakın yerine giderek geniş ürün yelpazesinden istediğiniz ürünlere sahip olmak. Hem evinizi hem ofisinizi güzelleştirmek, kendinize rahat ortamlar yaratmak istiyorsanız Modoko doğru seçim olacaktır. Size, ailenize, çalışanlarınıza rahatlığı ve şıklığı garantileyen Modoko mobilya ve bünyesine aldığı Mass mobilya el ele vererek size hizmet etmek için bekliyor. Modoko Yatak odası tasarımları ile de rakiplerinden ileride.