Modoko Mağazalar

Modoko, mobilyacılıkta Türkiye ve Dünya’da öncü markalardan biridir. Mobilyacılıkta 50 yılı aşkın tecrübesi, emeği ve kalitesiyle adından söz ettiren firma birçok noktada açmış olduğu mağazalarla müşterilerine yakın olabilmeyi ve müşterilerini memnun etmeyi kendine hedef belirlemiştir.
 

Modoko mağazalar zinciri Türkiye’de tam 971 noktada açtığı mağazalarla oluşturulmuştur. En çok İstanbul’da hizmet veren Modoko mağazalar zinciri, İstanbul’a yapılan 80.000 konutun mobilya ihtiyacının çoğunu karşılamıştır. Bu hususta önemli bir başarıya imza atmış olan firma, adım adım ilerleyerek başka birçok projede de adından söz ettirmektedir.
 

İstanbul’da fazla faaliyet gösteren firma, buralardaki mağazalarından gerekli teslimatları eksiksiz olarak Türkiye’nin diğer noktalarına ve yurt dışına yapmaktadır. Son teknolojiyle üretilen mobilyalar, çevreye zarar vermeyen doğa dostu fabrikalarla beraber üretilmektedir. Tüm denetim ve kontrolleri yapıldıktan sonra da müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır.
 

Modoko mağazalar zinciri kendi bünyesinde birçok mobilya çeşidine ev sahipliği yapmaktadır. TV üniteleri, bebek odaları, mutfak mobilyaları, banyo mobilyaları ve daha birçok mobilya çeşidiyle müşterilerine çeşitlilik sağlamaktadır. Her mobilyasında aynı kaliteyi bulabileceğiniz mobilyalar üretmektedir. Bebekleriniz için, onları koruyan aynı zamanda da incitmeyecek türden mobilya ile üretimi gerçekleştiren firma, hem kullanışlı hem de şık bir görüntüyü evlerinize sunacaktır. Son teknolojiyle üretilmiş TV üniteleri ile size daha kullanışlı mekanlar sağlarken, küçük mekanlarınızda bile şıklığı sağlayacağınız tasarımlarla evinizde yer açacaktır. Alacağınız renkli ve desenli mobilyalarınıza da uyumlu TV üniteleriyle siz de evinizi doğru bir şekilde tasarım edebilecek ve kullanabileceksiniz.
 

Türkiye’nin her yerine uzanmış Modoko mağazalar zincirine gitme fırsatınız yoksa, firmanın hazırlamış olduğu web sitesinden de ürünlerine ulaşabilmeniz mümkün. Modoko’nun tüm ürünlerini zengin görseller ile inceleyebileceğiniz web sitesinde; her ürün için gerekli bilgiyi edinebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, ürünün altında verilen numarayı arayarak, ürünün bulunduğu mağazadaki çalışanlardan daha ayrıntılı bilgi elde edebilmeniz mümkün. Ayrıca web sitesinde Modoko’nun fırsat ürünleri de mevcut. Daha uygun fiyat aralığında belirlenmiş fırsat ürünlerini de web sitesinden takip edebilirsiniz. Bunun için yalnızca web sitesine ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra Modoko hakkında en son haberleri güncel olarak takip edebilirsiniz.
 

Web sitesi üzerinden almak istediğiniz ürünlerle ilgili müşterilerin yorumlarını okuyarak da hareket edebilirsiniz. Aynı şekilde siz de kullandığınız Modoko ürünü ile ilgili yorumlarınızı ve deneyimlerinizi yorum köşesine bırakarak diğer müşterilere yardımcı olabilirsiniz. İlgi, şikayet ve öneri için ayrılmış bölümde, şikayetlerinizi ve önerilerinizi adınızı ve soyadınızı yazarak bırakabilirsiniz. Telefondan soru ve önerileriniz için ise Modoko’nun 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.
 

Modoko mağazalar zincirinden aldığınız herhangi bir ürünle birlikte firma size MGB yani Modoko güvenlik belgesini de temin edecektir. Bu belgeye sahip olarak ürünle ya da verilen hizmetle ilgili karşılaştığınız problemi çözebilirsiniz. Bu hususta Modoko kendi haklarınızı koruyabilmeniz adına size bu belgeyi de ürünle birlikte teslim ederek güvenli alışverişi size temin etmeyi başarmaktadır.
 

Modoko mağazaları kendi kalitesinden ödün vermeden üreten bir firma olan Mass mobilyayı da kendi bünyesine dahil etmiştir. Uzun yıllardan beri çalışan, başarılı kadrosuyla adından söz ettiren ve her geçen gün daha da iyiye giden Mass mobilya, bu özellikleriyle Modoko’nun yanında bulunmakta. Özgün tasarımlarıyla ileride mobilya dünyasında adından daha sık söz ettirecek olan Mass mobilya, Modoko ile yoluna devam ediyor. Eğer siz de Mass mobilyanın ürünlerini merak ediyorsanız Modoko’nun web sitesinden mobilya çeşitlerini bulabilmeniz mümkün. Web sitesinde Mass mobilya ürünlerine yer veren Modoko, kendisi gibi özgün ve kaliteli üretim yapan bu firmayla yürümenin gururunu yaşıyor.
 

İki kaliteli firmanın bir araya gelerek müşterilerine sundukları bu benzersiz hizmetten yararlanmak için siz de en yakın Modoko mağazasına ya da Modoko’nun web sitesine uğrayın. Konforun, zarafetin ve şıklığın tek adresinde evinizi ve ofisini güzelleştirecek yüzlerce mobilyadan birine sahip olun. Sizin için düşünülmüş home ofis tasarımları, oturma odası takımları ile kendinizi Modoko dünyasının içinde bulacaksınız. Türkiye’nin ve Dünya’nın mobilya denince akla gelen ilk ismi Modoko, artık Mass mobilyayla birlikte devam ettiği yolda sizlere kaliteyi ve konforu sunmayı kendine görev bilmiştir. Modoko özel mobilya tasarımı ile Zeytinburnu'nda.