Modoko Mobilya

Modoko, 1968’den bu yana; özgün tasarımı, kaliteli yüzü ve konforuyla adından söz ettiren nadir kuruluşlardan biridir. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile uzun yıllar boyunca kendini geliştiren ve yükselen bu kurum, son yıllarda adından sıkça söz ettirmekte.

Faaliyetlerinin büyük bir kısmını İstanbul’da gerçekleştiren firma, yalnızca İstanbul’la sınırlı kalmayıp Türkiye’nin bir çok yerinde de hizmetine devam etmektedir. Bu hususta ülkede mobilya adına hatrı sayılır bir yeri bulunan firma, yurt dışında da aynı faaliyetini eksiksiz olarak göstermektedir.
 

Modoko mobilya kaliteli ürünleri ve bu ürünlerinin güvencesiyle sağladığı hizmetle, müşterilerinin memnuniyetini her zaman ilk hedef olarak görmüştür. Hem Türkiye’de hem Dünya’da önemli bir prestije sahip olmakla birlikte, bu kaliteyi ve özgünlüğü koruyabilmek adına uzun yıllardır güçlü kadrolarıyla devam etmektedir. Modoko mobilya; koltuk takımları, köşe takımları, mutfak ve banyo mobilyalarına kadar birçok kategoride müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca fırsat ürünleriyle de müşterilerine kaliteden taviz vermeden daha uygun fiyatlara ürün satışları da bulunmaktadır.

Kalitesinden ödün vermeyen firma; ev düzenlemesinde de alternatif çözümler üretmektedir. Özel salon tasarımı, home ofis tasarımı ve bunlara uygun özel tasarım mobilyalarla size ait yaşama ve çalışma alanınızı güzelleştirmektedir.

Banyo mobilyalarında da iddiasını sürdüren Modoko, banyonuzu alışılagelmiş banyolardan farklı kılacak tasarımlarla daha şık bir hale getiriyor. Mobilyanın kalitesiyle birleşen şıklık, banyonuzda hem ferah bir ortam hem de hiç çıkmak istemeyeceğiniz bir güzellik bırakmaktadır. Bebek ve genç odaları için cıvıl cıvıl renklerle hazırlanmış mobilyalar, çocuğunuzun kendini mutlu hissettiği alanlar oluşturmasına yardımcı olacak, size ve ailenize sıcak bir ortam yaratacaktır.

Banyo mobilyasından, mutfak mobilyasına; genç odasından yetişkin odasına kadar çeşitlilik gösteren mobilya seçenekleriyle mobilyada öncü olan firma ile evinizi güzelleştirmek sizin elinizde. Modoko mobilya, satın alınan ürünlerde de MGB güvence belgesi ile size daha güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Bu belge ile alınan ürünlerde çıkan herhangi bir hata, sözleşmede ihlal ya da teslimatta gecikme gibi sorunlara karşın mağdur olmanız engellenmektedir.

Modoko mobilya Türkiye’nin tam 971 noktasında açtığı mağazalarla kaliteyi ve hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Tüm ürünlerinde sağladığı özgün tasarımlarla da çeşitliliği oldukça fazla olan modoko mobilya, size konforu ve şıklığı aynı anda yaşatmanın garantisini sunmaktadır.

Modokonun ürünlerine sahip olabilmek için bulunduğunuz yere en yakın Modoko mağazasına uğramanız ya da firmanın web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Firmanın web sitesinde tüm çeşitlerini kolaylıkla görebileceğiniz görseller ve ürünler hakkında açıklamalar mevcuttur. Aynı zamanda firmanın müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 sorularınızı ve sorunlarınızı iletmek de mümkündür. Site üzerinden modoko mobilya hakkındaki görüşlerinizi özgürce yansıtabilmeniz ve diğer müşterileri de bilgilendirmenize olanak sağlayan firma; istek, öneri ve şikayetlerini de belirtebileceğiniz bir köşeyi sitesine dahil etmiş durumda. Siteye kayıt olarak, Modoko hakkındaki son haberler de yakından takip edilebilir.

Modoko mobilya, kendi ürünlerinin yanı sıra başarılı diğer firmalarla işbirliği içinde çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda yer alan Mass mobilya kaliteli bir firmanın içerisinde kendinden bahsederek hızla mobilya sektörü içerisinde yol almaktadır. Mass mobilya şirketi de, tıpkı Modoko gibi özgün tasarımları ve kalitesiyle kendine mobilya sektörü içerisinde yer etmiştir. Bu doğrultuda iki kaliteli firmanın bir araya gelmesiyle, size kalan tek şey bu çeşitlilik ve kaliteli ürünler içerisinden istediğinizi seçip evinizi ya da ofisinizi güzelleştirmek olacaktır.

Türkiye’nin her bölgesinde yüzlerce mağazası olan Modoko ve firmasında bulundurduğu Mass mobilya artık hizmette daha hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Siz de hem konforu hem şıklığı bir arada görmek istiyorsanız Modoko mobilya bünyesindeki 971 mağazadan birine uğrayın ve size özel hazırlanmış yüzlerce modelden birini seçin. Bir Dünya markası haline gelecek olan firmanın, özellikle İstanbul’da faaliyet gösteren mağaza ürünlerinden siz de faydalanın. Bu ürünlere sahip olabilmek, ya da ürünler hakkında fikir edinebilmek için mağazaları ziyaret edecek vaktiniz yoksa firmanın yine aynı isme sahip web sitesinden de bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız ürünlerle birlikte Modoko Güvenlik Belgesini de almayı unutmayarak, ürün kullanımından sonra yorumlarınızı siteye bırakarak siz de diğer müşterilere de yardımcı olabilirsiniz.

Mobilya imalatçısı arıyorsanız modoko mobilyacılar sanayii bölgesine sizleri de bekliyoruz.