Modoko Mobilya Mağazaları

Modoko, uzun yıllar süren çalışmaları ve kendine özgü kalitesiyle adından sıkça söz ettiren bir mobilya firmasıdır. Bu firma, başarılı kadrosu ve müşteri memnuniyetini hedef edinmiş çalışanlarıyla zirveyi her daim zorlayarak Türkiye’de tek marka haline gelmiş ender firmalardan biridir.

Modoko mobilya mağazaları yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak ve müşteri hassasiyetinin farkında olarak yaptığı çalışmalarla ve hizmetlerle bugüne kadar gelebilmeyi başarmıştır. Hiçbir zaman tekrara düşmeyen özgün tasarımlarla ve modayı yakından takip eden başarılı bir ekiple adım adım ilerleyen ve büyüyen firma Türkiye’de olduğu gibi Dünya’da da adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Özellikle İstanbul’da daha fazla sayıda bulundurduğu mağazasıyla hizmet veren firma, Türkiye’nin 971 noktasında açtığı mağazalarıyla hizmete durmadan devam etmektedir. Mobilyalarındaki işçilik ve kalitenin kaçınılmaz olmasıyla bugünlere kadar gelmiş modoko mobilya mağazaları, müşterilerine hem kaliteyi hem de şıklığı ve konforu aynı anda yaşatabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Modoko mobilya mağazaları; genç odalarından bebek odalarına, yatak odalarından mutfak takımlarına, banyo takımlarından ev aksesuarlarına kadar onlarca çeşitlilik gösteren kapasitesiyle müşterilerine hizmet etmektedir. İster banyoda, ister mutfakta, ister yatak odanızda olsun Modoko, bünyesindeki hiçbir ürünün mobilya kalitesinden ödün vermemektedir.

Türkiye’nin birçok noktasında ve Dünya’da faaliyet gösteren firma, aynı zamanda oluşturduğu web sitesiyle de müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm ürünlerinin rahatlıkla inceleyebileceğiniz şekilde hazırlanmış web sitede, fırsat ürünlerine de rastlamak mümkün. Aynı kalitedeki mobilyalara daha ucuz fiyatlarla ve fırsat paketleriyle sahip olabilirsiniz. Üye olabileceğiniz bu sitede, kullandığınız Modoko ürünleri hakkında yorum bırakabilir, diğer müşterilerin de bir kullanıcı tarafından bilgilendirilmesine yardımcı olabilirsiniz. Siz de aynı şekilde ürünü almadan önce kullanıcı yorumlarını da okuyarak ürünlerimizin beğenisi hakkında fikir elde edebilirsiniz.

Modoko mağazalarından yapacağınız alışverişler sonrasında Modoko mobilya mağazaları size MGB güvenlik belgesini de temin edecektir. Bu güvenlik belgesi ile aldığınız ürünlerde herhangi bir kusur, teslimatta gecikme ve buna benzer olumsuzluklar için haklarınız korunmaktadır. Bu belgenin yanı sıra 7/24 aktif olan müşteri hizmetleri ile de soru ve sorunlarınızı dinleyen çalışanlarıyla her daim Modoko sizi güvende hissettirecektir.

Son teknolojiyle hareket eden firma çevreye de zarar vermeyecek şekilde uygun ortamlarda üretimini gerçekleştirmektedir. Hem çevreye hem müşteriye duyarlı olan Modoko mobilya mağazaları uzun yıllar boyunca da aynı hassasiyetle ürünlerini oluşturmaya ve yükselmeye devam edecektir.

Modoko mağazaları, kendi kalitesinin yanı sıra bünyesinde kendi gibi kaliteli ve özgün firmaları da gösterebilmektedir. Bunlardan biri olan Mass mobilya, size Modoko güvencesiyle aynı kalitede ve özgünlükte mobilyalarla hizmet vermektedir. Mass mobilya da başarılı bir geçmişiyle bugünlere kadar gelebilmiş ve ilerlemekte olan bir firma markasıdır. Özgün tasarımları ve başarılı kadrosuyla, mobilya dünyasında her zaman kendine bir yer edinmiş olan firma, bu sefer Modoko kapsamında müşterilerle buluşmaktadır.

Hem Modoko, hem de Mass mobilya ürünlerini Modoko mobilya mağazaları kapsamında görebilmek artık mümkün. Modern, şık ve konfor mobilyaların tek adresi olan Modoko’nun yanında yer alan Mass mobilya bundan sonraki günlerde de adından sıkça söz ettirecektir. Çünkü tıpkı Modoko gibi çevreye ve müşteriye duyarlı bir şekilde çalışan ve ürünlerini titizlikle üreten Mass mobilya, geleceğin mobilya öncülerinden biri olmaya şimdiden aday gözükmektedir. Mass mobilyanın özgün ürünlerini Modoko’nun web sitesinden bulabilir ve daha ayrıntılı inceleme şansına sahip olabilirsiniz.

Siz de kaliteyi, şıklığı ve konforu aynı anda hissetmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Türkiye’nin 971 bölgesine imzasını atmış bir Modoko mağazasına adımınızı atmak. Modoko çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle birlikte yüzlerce çeşitli model arasından kendinize en uygun modelleri seçerek evinizi ya da ofisinizi güzelleştirebilirsiniz. Eğer mağazalara uğrayamıyorsanız firmanın web sitesinden de ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürünlerin üzerine tıklayarak yakından inceleyebilir, özelliklerini okuyabilir ve altında verilmiş numarayı arayarak oturduğunuz yerden ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin mobilya denince akla gelen tek firması Modoko, artık beraber görünmekten gurur duyduğu Mass mobilya ile birlikte size mağazalarında, web sitesinde ve 7/24 online müşteri hizmetleriyle yardımcı olmaktadır. Başka hiçbir yerde bulunamayacak kalitede ve özgünlükte mobilyalara sahip olmak isteyenlerin tek uğrak yeri olan Modoko, yıllardır süren ve yıllarca sürecek hizmetiyle hep yanıbaşınızda. Modoko mobilya modelleri ile sizleri büyüleyecek Mass Mobilya ürünleriyle tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.