Modoko Mobilya Üreticisi

Modoko, 1967 yılından bugüne kadar mobilya sektöründe emin adımlarla ilerlemiş bir firmadır. Bu firma, elli yılı aşkın tecrübesi ile birlikte Sanayi ve Ticaret Bakanlığı desteğini alarak başarılı bir şekilde adından söz ettirmiştir. Özellikle başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde mağazası bulunan firma, Dünya çapında da önemli bir konuma sahip olmaya başlamıştır.

Modoko mobilya üretici firma, diğer illere de İstanbul’dan takviyelerle ve yurt dışına gönderimleriyle başarılı adımlarla yol almaktadır. Özellikle İstanbul’daki 80.000 konut projesine yaptığı büyük mobilya yardımıyla da övgüyü hak eder hale gelmiştir.

Modoko mobilya üretici firma, bünyesinde bulundurduğu çeşitli mobilya ürünleriyle müşterilerine geniş ürün seçenekleri sağlamaktadır. TV ünitelerinden, mutfak mobilyasına; genç odasından, banyo mobilyasına kadar birçok mobilya ürününün üretimini gerçekleştiren firmada, başarılı bir ekiple birlikte çalışmalar gerçekleşmektedir.Modoko mobilya üretici firma alanında uzman kişilerle son teknolojiyi kullanarak ve değişen modaya uyarak her yıl yeni tasarımlarıyla kendine özgü bir imaj çizmeyi başarmıştır.

Modoko mağazalarından temin edeceğiniz son derece şık oturma gruplarınıza, aynı şıklıkta TV ünitelerini ekleyerek evinizi dekorize edebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızı hem kullanışlı hem de zarif dokunuşlarla işlenmiş hale getiren Modoko mobilya üretici firma sayesinde mutfağınızda kendinize daha geniş alanlar yaratırken, şıklığın da tadını çıkarabilirsiniz. Banyonuz için düşünülmüş kullanışlı dolaplar ve duş kabinleriyle ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Tüm bunlara sahip olabilmek için Türkiye’nin tam 971 noktasında mağazası bulunan Modoko’nun size en yakın adresine uğramanız yeterli.

Eğer modoko mobilya üretici firmanın herhangi bir mağazasına uğramak için vaktiniz yoksa firmanın web adresine tıklayarak tüm modelleri zengin görsellerle yakından inceleyebilir ve ürünler hakkında bilgi temin edebilirsiniz. Yine web sitede aradığınız ürünle ilgili yapılmış müşteri yorumlarını okuyarak da ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz. Firmanın web sitesine müşterilerin üyelik hakkı da mevcut. Kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde üye olacağınız web sitesine siz de kullandığınız Modoko ürünleri hakkındaki görüşlerinizi diğer müşterilerle paylaşabilirsiniz.

Firmayla bizzat görüşmek isteyenler için de sürekli aktif durumdaki müşteri hizmetlerini arayabilir; soru ve önerilerinizi firmayla paylaşabilirsiniz. Ayrıca Modoko mağazalarının bir diğer üstün özelliği iste müşterilerine vermiş olduğu MGB. Peki, nedir MGB?

MGB yani Modoko güvenlik belgesi tamamen müşteri yanlısı, müşterinin hak ve hukukunu korumak için hazırlanmış bir belgedir. Aldığınız ürünle birlikte verilecek olan bu belge ile, mobilyadaki herhangi bir kusur ya da firmanın hizmeti ile ilgili şikayetiniz var ise bu belge ile firmaya karşı hakkınızı savunabileceksiniz. Sizin hakkınız için de sizin için hareket eden Modoko ile güven içerisinde alışverişinizi yapabilmeniz mümkün.

Modoko’nun kendi bünyesinde bulundurduğu mobilyalar haricinde, kendisi gibi başarılı ve emin adımlarla ilerleyen diğer firmalarla da iş birliği yapması mümkün. Bu kapsamda Mass mobilya ile yolları kesişen Modoko, kendi ürünlerinin yanında Mass mobilyanın ürünlerine de ev sahipliği yapmaya başladı. Modoko mobilya modelleri ile de oldukça zengib ürün gamına sahiptir.

Mass mobilya, kısa geçmişine çok büyük başarılar sığdırabilmiş ve yolunda güzel adımlarla ilerleyen bir firmadır. Bu firma, her geçen gün büyümekle birlikte özgün tasarımlarıyla da adından oldukça sık söz etmektedir. Öyle ki, artık Modoko mobilyalarının yanında Mass mobilyayı da görebilirsiniz. Mass mobilya ürünlerini bulabilmek ve yakından incelemek isteyenler için Modoko web sitesinde firma için güzel bir yer ayırdı. Hem Modoko’nun ürünlerini hem de Mass mobilyanın ürünlerini yakından incelemek isterseniz Modoko’nun web sitesine bakmanız yeterli.
 

Kaliteden ve konfordan taviz vermeyen bu iki firmanın müşterilerine verdiği müthiş hizmet yadsınamaz gerçektir. Evleriniz ve ofisleriniz için hazır bulunan mobilyalar ve son moda tasarımlarla mekanlarınızı süsleyebilir ve gönül rahatlığıyla yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Memnun kalmadığınız durumlarda MGB ile hakkınızı savunabilme rahatlığını veren firmadan gönül rahatlığı ile mobilyanızı alıp kullanabilirsiniz.

Doğaya karşı duyarlı fabrikalarla üretimi gerçekleştirilen firma müşteri hassasiyetini önemsediği gibi, çevre dostu olma konusunda da oldukça dikkatlidir. Çalışmalarını titizlikle, son teknoloji ve başarılı ekiple yürüten Modoko ve artık birlikte anılır olduğu Mass mobilya ile birlikte, müşterilerin hiç düşünmeden geleceği ortak nokta belli olmuştur. Siz de rahatlığınıza ve şıklığa önem veriyorsanız, mobilyanın tek adresi Modoko sizleri bekliyor.

Özel mobilya modelleriniz için modoko mobilya imalatçısı Mass mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.