Modoko Yatak Odası

Modoko mobilya mağazaları Türkiye’nin tam 971 noktasında mağazalarını bulunduran ve özellikle İstanbul’da faaliyet gösteren başarılı bir firmadır. Yurtdışına göndermiş olduğu mobilyalarla da başarısını taçlandıran firma, çalışmalarını aynı titizlik ve başarıyla devam etmektedir. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın da desteğini alarak bugünlere gelmiş olan firma, adına yakışır bir başarıyla kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Birçok başarıya imza atan Modoko, İstanbul’da yapılan 80.000 konutun mobilya ihtiyacının çok büyük bir kısmını kendi başına yüklenerek büyük bir başarıya daha imza atmıştır. Mobilyanın öncü markası modoko çeşitlilik gösteren kataloğuyla müşterilerine geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Modoko mobilya mağazalarındaki ürünler:

Koltuk takımları, köşe takımları, yemek odası, yatak odası takımları, TV üniteleri, bebek ve genç odaları, ofis mobilyaları, banyo mobilyaları, halı ve aydınlatma gibi daha birçok mobilya çeşidine ev sahipliği yapmaktadır.

Tüm ürünlerinde aynı hassasiyetle üretim yapan firma modoko yatak odası için ürettiği mobilyalarla için de oldukça çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Modoko yatak odası ile hem konforu hem de şıklığı bir arada bulundurabilirsiniz. Yastıklarınızı, yorganlarınızı küçük ve kullanışlı detaylarla saklayabileceğiniz, gözünüzü yormayan bir yatak odası takımına sahip olmak için Modoko doğru adres olacaktır.

Modoko yatak odası için düşünülmüş son moda tasarımlar ile yatak odanızı güzelleştirmek artık çok kolay. Aynanızdan, yatak başlığınıza kadar en ince ayrıntıya kadar her şeyi modoko yatak odası takımında bulabilirsiniz.

Modoko yatak odası dışında bebek ve geç odalarıyla da oldukça çeşitli ürüne sahiptir. Kız ve erkek çocuklarınız için ayrı hazırlanmış mobilyalarla rengarenk ve cıvıl cıvıl çocuklarınızın iç dünyasınızı odalarına yansıtmak mümkün. Her yaş grubu çocuk için üretilmiş renkte ve desende mobilyaları Modoko mağazalarından temin edebilirsiniz.

Türkiye’nin birçok yerinde hizmet veren Modoko’ya gitmek için vaktiniz yoksa, firmayı web adresinden de takip edebilirsiniz. Firmanın web sitesinde tüm ürünlerin görsellerini ve ilgili açıklamaları bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin altında belirtilmiş olan numaraları arayarak ürünler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Modoko web sitesine üye olarak, Modoko hakkındaki son haberleri de yakından takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bir ürün almadan önce, ürünler hakkında müşterilerin bıraktığı yorumları okuyabilir, siz de aynı şekilde ürünleri kullandıktan sonra web siteye yorum bırakarak diğer müşterilere de yardımcı olabilirsiniz. İstek, öneri ve şikayetleriniz için ayrılmış köşede, adınızı ve soyadınızı yazarak firmaya ulaşabilirsiniz. 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerini arayarak da soru ve sorunlarınızı firmaya iletebilmeniz mümkün.
 

Modoko mobilya mağazaları yaptığınız alışveriş sonrasında sizlere MGB güvenlik belgesi vererek haklarınızı da güvence altına alacaktır. Aldığınız ürünlerde bir sorun varsa, ürün teslimatında bir sorun yaşanmışsa veya sözleşmede bir problem yaşanmışsa MGB sayesinde haklarınızı savunmanızı sağlayan firma, size bu yönde de güven hissi vermektedir.
 

Modoko mobilya, bünyesinde kendisi gibi çok başarılı ve titiz bir marka olan Mass mobilayayı da barındırmaktadır. Uzun yıllar çalışmalarının ve özverilerinin sonucunu almış olan Mass mobilya artık Modoko ile birlikte adımlarını atmaya devam etmektedir. Tıpkı Modoko gibi, başarılı bir ekipmanı, çevre dostu fabrikası ve özgün tasarımlarıyla kendine mobilya tasarım dünyasında yer edinen Mass mobilyanın ürünlerini artık Modoko’da görmek mümkün. Modoko’nun web sitesinde Mass mobilya için ayrılmış bölümde özgün tasarımlara ulaşabilirsiniz. Mass mobilya; uygun fiyata son kalitedeki mobilyalarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Yediden yetmişe herkese hitap edecek mobilya çeşidiyle hizmet veren firma, Modoko ile birlikte sesini yükseltmeye devam ediyor.
 

Siz de hem şıklığı, hem konforu evinizde veya ofisinizde görmek istiyorsanız Modoko mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli. Mağazalardaki Modoko mobilyalarının yanında Mass mobilya çeşitlerini de görebilirsiniz. Eğer vaktiniz yoksa firmanın aynı adlı web sitesinden tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gerek yüzlerce çeşitteki ürünlerden birini seçip size ait mekanlarınıza güzellik katmak. Türkiye’nin mobilya denince tek akla gelen ismi Modoko ve bünyesine aldığı Mass mobilya ile şıklık ve konfor artık evlerinizde. Bölgesinin ünlü mobilya imalatçısı Mass Mobilya ailesine katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.