Özel Tasarım Mobilya

Özel üretim mobilya ürünleri tamamen kişinin zevkine ve isteklerine göre şekillenmektedir. Sunulan bu hizmet sayesinde kişi renk, tasarım ve büyüklüğünü kendisi seçebiliyor. Ayrıca uzmanların çalışması ile mobilyalar daha işlevsel hale getiriliyor. Özellikle istenilen bölmeler ve işlevsellikler belirtilerek oluşturulan mobilyalar sayesinde tam da istediğiniz bir mobilya tasarımının ortaya çıkması sağlanıyor.

Fabrika çıkışlı mobilyalar bildiğiniz gibi standart modellerde olmaktadır. Belirli ölçülerde olduğu gibi renk seçenekleri de size sunulan kadar kısıtlıdır. Özel üretim mobilya ürünlerinde ise bu durum tamamen tersine döner. Mobilya üretilirken sadece sizin zevkinize göre mobilya tasarlanır. Yapılabilecek bütün renk çeşitlerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde özellikle zor beğenenler tamamen kendilerine özel mobilyalara sahip olarak evlerini döşemektedir.

Mobilya almak isterken özel üretim yaptırmak istiyorsunuz ve aklınıza hiçbir tasarım yok. Bu da sorun değil. Bu konuda uzman ekibimiz sizlere çeşitli alternatifler sunmaktadır. Sunulan alternatifler üzerinden sizin istediğiniz tasarım ve ölçüler doğrultusunda değişiklikler yapılmaktadır. Üretimi özel olarak yapılan mobilyalar sayesinde standart modelleri beğenmek yerine kendi zevkinize uygun olarak mobilyalara sahip olabilirsiniz. Biz tam olarak bu noktada devreye giriyoruz ve tüm projeyi tasarlıyoruz. 

Her şey bir fikirle başlıyor ve bu fikrin bileşenleri oluşturuluyor. Tasarımın yapılacağı yer için gerekli fikirler oluşturulduktan sonra ekibimiz tarafından teknik alt yapı çalışmaları başlatılır.

Çizdiğimiz projenin ölçülerini, özel tasarım yapacağımız mekâna göre projelendiriyoruz. 

Müşterilerimiz ve proje ekibimiz tarafından yapılan çalışmalar incelenir ve üretim aşaması için onay süreci başlar.

Projenizi onayladıktan sonra mimari ekibimiz tarafından çıkartılan teknik detaylar ve tasarımlarınız projelendirilerek uygulamaya geçiriliyor.